Rozanna – wykwintna restauracja i pensjonat

W samym sercu Wąwolnicy, w dolinie rzeki Bystrej położona jest Rozanna. Pod tą nazwą kryje się nie tylko pensjonat, ale przede wszystkim restauracja, która zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta odwiedzających. Dzięki dogodnej lokalizacji  restauracja będzie doskonałym miejscem na obiad podczas podróżowania do Kazimierza Dolnego, Lublina lub Nałęczowa.

 

Restauracja Rozanna to znakomite miejsce na rodzinny lub biznesowy obiad, ale także organizację ważnych uroczystości. W obiekcie organizowane są zarówno konferencje i bankiety, jak również rodzinne spotkania – komunie, chrzty, wesela. Można tu spróbować zarówno dań kuchni regionalnej opartych o sprawdzone przepisy, jak również dań kuchni europejskiej, w szczególności włoskiej –  znajdziemy tu menu w którym znalazły się pizze, makarony i dietetyczne sałatki. Na miłośników drinków i trunków czeka także mieszczący się w tym samym obiekcie Pub Mexico.

 

W Rozannie można także wygodnie odpocząć, obiekt oferuje 9 pokoi dwu lub trzyosobowych oraz 1 apartament czteroosobowy. Każdy pokój posiada osobną łazienką. Pokoje są komfortowo i funkcjonalnie wyposażone – klimatyzacja, dostęp WiFi do Internetu, telewizor. Istnieje także możliwość zamówienia posiłku do pokoju, jak również przygotowania łóżeczka dziecięcego. Dodatkowo przy obiekcie dla gości dostępny jest monitorowany parking.

Specjalne pakiety zostały przewidziane dla gości biznesowych.

 

Zatrzymując się w Rozannie warto zwiedzić Wąwolnicę i najbliższą okolicę. Szczególnie ciekawe mogą być wyprawy w wąwozy lessowe – na przykład Wąwóz Lipinki położony tuż przy wąwolnickim cmentarzu parafialnym. Koniecznie trzeba też odwiedzić słynące z cudów Sanktuarium Matki Boskiej Kębelskiej. Okolice Wąwolnicy można zwiedzać rowerem i pieszo, dla miłośników spacerów z kijkami polecamy także oznakowane trasy nordic walking po gminie Wąwolnica.