“Przy Wąwozie” – agroturystyka ze zwierzyńcem

Agroturystyka „Przy Wąwozie” to idealne miejsce zwłaszcza na pobyt rodzin z dziećmi. Piękna okolica, smakowita kuchnia, zwierzyniec z przyjaźnie nastawionymi „mieszkańcami” na pewno zadowolą każdego miłośnika wypoczynku w otoczeniu natury. Gospodarstwo położone jest w Karmanowicach – niewielkiej miejscowości w gminie Wąwolnica.

W obiekcie dla gości przeznaczono 5 dużych, wygodnie urządzonych pokoi oraz salon z kominkiem, który jest doskonałym miejscem na organizację imprez i rodzinnych uroczystości. W zimowe wieczory będzie to również przyjemne miejsce odpoczynku przy kominku.

Nikt też nie będzie tu głodny, a to dzięki gospodyni serwującej smaczne dania kuchni regionalnej, których smak zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia. Goście mają także do dyspozycji dobrze wyposażoną kuchnię, gdzie samodzielnie mogą przyrządzić sobie obiad.

Ważną rolę w gospodarstwie pełni zwierzyniec który stanowią różne rodzaje kur, kaczek, gęsi oraz kozy. Wszystkie zwierzęta są przyjaźnie nastawione.

Oferta gospodarstwa „Przy Wąwozie” szczególnie przypadnie do gustu rodzinom z dziećmi. Tutaj najmłodsi mogą nie tylko poznać zwierzęta charakterystyczne dla gospodarstw wiejskich, ale także uczestniczą w ich karmieniu, mogą także spróbować samodzielnego dojenia kozy.

Wakacje to świetna okazja aby przybliżyć dzieciom prawdziwe wiejskie życie.

Dodatkowo na dzieci czekają też inne atrakcje: miejsce na rodzinne zabawy– trampolina, basen. Wieczorami  artystyczne zdolności gości gospodarstwa pobudzą zajęcia z lepienia figurek z masy solnej. Doskonałym pomysłem będzie także wieczorne ognisko.

W najbliższej okolicy gospodarstwa natrafimy na wiele ciekawych wąwozów lessowych (stąd nazwa “Przy Wąwozie”). Wąwozy – atrakcyjne o każdej porze roku- doskonale nadają się na długie piesze wędrówki.