Open The Door – znajdź klucz i wydostań się z pokoju zagadek

Jeśli macie ochotę poczuć się jak uczestnicy komputerowej gry, przenieść się ze świata realnego do świata wirtualnego, na pewno zainteresuje was nowa atrakcja, która powstała w Puławach. Open The Door  to pokoje zagadek. To zabawa opierająca się o formułę escape room-u, czyli łamigłówek, szyfrów i zagadek, które trzeba rozwiązać aby wydostać się z pokoju.

Na uczestników gry czekają trzy zróżnicowane tematycznie pokoje. Każdy z nich to inna sceneria i inne zagadki.

Napad na Muzeum to jeden z pokoi, gdzie emocje i zaskakujące zwroty akcji łączą się z walorami edukacyjnymi.

Potrzebny będzie spryt, koncentracja i  kreatywne myślenie. Pomysłowość, umiejętność obserwacji i dedukcji to kolejne cechy, które na pewno przydadzą się przy rozwiązywaniu zagadek. Jeśli wybierzecie się tam z grupą przyjaciół na pewno przyda się umiejętność pracy w grupie. Klucz należy odnaleźć w czasie maksymalnie 60 minut. Presja czasu podniesie na pewno adrenalinę uczestnikom, emocje są więc gwarantowane.

Escape room jest przeznaczony dla wszystkich tych którzy chcą przeżyć przygodę i zaznać nieco emocji. Wiek nie ma znaczenia. Gra przeznaczona jest dla grup od 2 do 5 osób. To doskonała propozycja dla rodzin, grup przyjaciół, czy też sposób na  oryginalną randkę. Na pewno dobrze poczują się tu miłośnicy gier komputerowych. Może to być także ciekawy sposób zaplanowania firmowej imprezy integracyjnej, wspólna zabawa pomoże rozwinąć umiejętność zespołowego działania i współodpowiedzialności za wynik.