Magiczne Ogrody – przenieś się do świata baśni

Magiczne Ogrody to park tematyczny położony w miejscowości Trzcianki w gminie Janowiec. Oryginalna baśniowa historia była podstawą zbudowania tego niezwykłego miejsca, w którym żyją tajemnicze, nieznane istoty.

Magiczne krainy, położone wśród drzew, tysięcy kwiatów, strumieni i wodospadów, zamieszkują psotliwe Mordole, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, a także tajemnicze Wróżki Smużki, Smoki i Krasnoludy.

Magiczne Ogrody to park sensoryczny, pobudzający zmysły szczególnie najmłodszych odwiedzających. Poszczególnie krainy parku to swoiste pola doświadczalne, gdzie na dzieci czeka nie tylko wspaniała zabawa, ale również edukacja i elementy pobudzające kreatywność i ciekawość świata. Baśniowe postacie chętnie bawią się z dziećmi.

Najmłodsze dzieci będą zachwycone przejażdżką ciuchcią przez Kwiatową Dolinę oraz zabawami z przyjaznym Mordolem.  W Krasnoludzkim Grodzie pod okiem wojowniczych Krasnoludów najmłodsi będą mogli uczyć się fechtunku. Na nieco starsze dzieci (powyżej 6 roku życia) czeka wyprawa do bagiennego i posępnego Mroczyska, w którym zamieszkuje groźny Arag.

Specjalna oferta czeka na odwiedzających w weekendy, kiedy to planowane są wyjątkowe wydarzenia i jeszcze większa ilość zabaw i animacji.

Magiczne Ogrody to oferta nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale także dla wszystkich tych chcieliby pospacerować w otoczeniu kolorów i zapachów tysięcy rosnących to kwiatów, krzewów i drzew. To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów.

Magiczne Ogrody są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Darmowy parking może pomieścić dużą ilość samochodów. W parku znajdują się także restauracje, kawiarnia i sklep z pamiątkami. Dodatkowo na odwiedzających czekają wygodne i szerokie ścieżki spacerowe, toalety, a także bezpieczna plaża.