Wakacje na Kempingu u Kraka

Jeśli szukacie miejsca gdzie moglibyście zatrzymać się z przyczepą kempingową, kamperem czy też rozbić namiot – Kemping u Kraka będzie idealną propozycją dla was. Kemping położony jest w miejscowości Bochotnica, w odległości 3 kilometrów od Nałęczowa, przy drodze prowadzącej do Lublina. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do Kazimierza Dolnego, Lublina i innych ciekawych miejsc Lubelszczyzny.

Wakacje na kempingu w „mobilnych domach” lub namiotach to idealna opcja dla tych którzy  lubią swobodę i wypoczynek na świeżym powietrzu.  Kempingi zapewniają pobyt w miejscach blisko natury, będąc jednocześnie bazą wypadową do najciekawszych atrakcji w okolicy. To także ciekawe opcja dla tych, którzy w budżecie wakacyjnym mniej chcą wydać na noclegi, a więcej na zwiedzanie.

Kemping u Kraka oferuje wysoki standard wyposażenia – nowoczesne sanitariaty, miejsce na zrzut nieczystości (w tym również z kamperów), zmywalnię naczyń i pralnię, przyłącze prądu przy każdej parceli oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Kemping przyjmuje samochody osobowe, przyczepy kempingowe, kampery. Można tu także komfortowo rozbić namiot. Na terenie ośrodka znalazło się również grillowisko w przestrzennej altanie oraz miejsce na ognisko. Dzieci mogą korzystać z wygodnego i bezpiecznego placu zabaw.

W tym roku oferta kempingu wzbogaciła się o nową atrakcję – zewnętrzne jacuzzi i sauny.

Tuż przy kempingu goście znajdą też dobrze wyposażony sklep wielobranżowy, zaś w bliskim sąsiedztwie pizzerię i restaurację.

Jest to idealne miejsce dla rodzin, grup przyjaciół ale także przestrzeń do organizacji spotkań, zlotów i imprez plenerowych.