Project Description

KRAINA LESSOWYCH WĄWOZÓW W PIGUŁCE

Prezentujemy Państwu pakiet dla grup, oferujący dobrą zabawę, aktywność, integrację oraz poznanie najciekawszych miejsc w Krainie Lessowych Wąwozów. Dzięki uczestnictwu w pakiecie Goście poznają Krainę Lessowych Wąwozów w pigułce (kulturę, historię, tradycje, przyrodę, smaki regionu).

Co będziecie robić?

 • Relaksować się i aktywnie  spędzać czas
 • Poznawać Krainę Lessowych Wąwozów w dziennej i nocnej odsłonie
 • Integrować się w grupie uczestników pakietu
 • Poznawać regionalne smaki

SZCZEGÓŁY PAKIETU

 • Zwiedzanie największych hitów turystycznych Krainy Lessowych Wąwozów – Wojciechowa, Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Puław i Janowca
 • Nocne zwiedzanie Krainy Lessowych Wąwozów
 • Wieczorek w stylu PRL
 • Spacer  Nordic Walking prowadzony przez instruktora po jednym z nałęczowskich wąwozów lessowych
 • Pokaz i degustacja w lokalnej winnicy
 • Cena od 400 zł
 • Dojazd na miejsce i przejazdy w ramach pakietu własnym środkiem transportu

DZIEŃ PIERWSZY

Zakwaterowanie oraz obiad w miejscu zakwaterowania.

Wizyta w Wojciechowie – stolicy polskiego kowalstwa.

W programie zwiedzanie gotycko-renesansowej Wieży Ariańskiej oraz jedynego w Polsce Muzeum Kowalstwa oraz Wojciechowskiego Muzeum Regionalnego. Wizyta w Kuźni Romana Czernieca- pokaz kucia, zwiedzanie warsztatu kowalskiego i galerii prac kowalskich, możliwość zakupu podkowy „na szczęście” i innych wyrobów kowalskich.

Nocne zwiedzanie Nałęczowa lub Kazimierza Dolnego

Nocne zwiedzanie Nałęczowa lub Kazimierza Dolnego będzie niepowtarzalną okazją do poznania Krainy Lessowych Wąwozów w nocnej odsłonie. W programie zwiedzania m.in.  nocny spacer z pochodniami po wąwozie lessowym. Dodatkowo oferujemy kieliszek lokalnej nalewki dla kurażu.

Kolacja w miejscu zakwaterowania

DZIEŃ DRUGI

Śniadanie w miejscu zakwaterowania.

Wycieczka „Kraina Lessowych Wąwozów w pigułce” (Nałęczów-Kazimierz Dolny-Janowiec- Puławy).

W programie:

Zwiedzanie Nałęczowa

Nałęczów to popularna miejscowość uzdrowiskowa znana ze swojego leczniczego mikroklimatu.  W ramach pakietu przewidziano zwiedzanie Parku Zdrojowego, Pałacu Małachowskich oraz wizytę w Pijalni Wód.

Zwiedzanie Kazimierza Dolnego

Kazimierz Dolny to miasto artystów i malarzy, tu czas płynie wolniej, a każdy zaułek kryje w sobie tajemnicę. W programie zwiedzanie rynku, zamku i baszty, Góry Trzech Krzyży, a także spacer Bulwarem Nadwiślańskim.

Obiad w Kazimierzu Dolnym, a następnie czas wolny

*w czasie wolnym możliwość indywidualnego zwiedzenia oddziałów Muzeum Nadwiślańskiego- Muzeum Przyrodniczego lub Muzeum Sztuki Złotniczej

Zwiedzanie Puław

Puławy to miasto-ogród z zachwycającym zespołem pałacowo-parkowym Czartoryskich. W programie spacer po parku książąt Czartoryskich, na terenie którego usytuowany jest  Pałac Czartoryskich, Świątynia Sybilli, Dom Gotycki, Domek Grecki, Altana Chińska.

Zwiedzanie Janowca

Janowiec malowniczo wpisuje się w krajobraz Małopolskiego Przełomu Wisły. W programie zwiedzanie górującego nad okolicą XVI-wiecznego zamku (zwiedzanie ekspozycji muzealnych usytuowanego w zamku oddziału Muzeum Nadwiślańskiego), Spichlerza z Podlodowa oraz Dworu z Moniak. W programie również zwiedzanie Kościoła pw. św. Stanisława Biskupa i św. Małgorzaty.

Wieczorek w stylu PRL

To niezapomniana okazja powrotu do epoki absurdu. Wcielenie się w role z minionej epoki, wspomnienie dawnych smaków, zabawy i konkursy, kultowe utwory zapewnią wyśmienitą zabawę.

DZIEŃ TRZECI

Śniadanie w miejscu zakwaterowania.

Spacer Nordic Walking z instruktorem

Nordic Walking to sport dla tych którzy chcą zyskać zdrowie, zredukować wagę i utrzymać dobrą kondycję. W ramach pakietu proponujemy Państwu spacer Nordic Walking z instruktorem po najciekawszych nałęczowskich wąwozach lessowych. Trasa zostanie wybrana tak aby zadowolić doświadczonych Nordic Walkerów, jak i początkujących chodziarzy.

Wizyta w Winnicy Las Stocki położonej niedaleko Kazimierza Dolnego

W programie: degustacja wina oraz zwiedzanie winnicy wraz z prezentacją dotyczącą procesu wytwarzania wina i uprawy winorośli.

Cennik

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące pakietów turystycznych?
ZADZWOŃ!

Wyślij nam email

Odpowiadamy na wszystkie wiadomości - pisz śmiało! 🙂
Wyślij Email

GALERIA PAKIETU “KRAINA LESSOWYCH WĄWOZÓW W PIGUŁCE”